Komitet zarejestrowany – startujemy!

 

Dziś, 17 sierpnia zarejestrowaliśmy oficjalnie nasz komitet pod nazwą Komitet Wyborczy Wyborców Wrocław dla Wszystkich! Od teraz możemy oficjalnie przekonywać wyborców i wyborczynie we Wrocławiu, że miasto jest ich własnością, a nie łupem w politycznym sporze wielkich partii. Chcemy dotrzeć do tych najbardziej zniechęconych, którzy uważają, że nikt ich nie reprezentuje, że nie mają na kogo głosować – a takich osób w wyborach samorządowych jest prawie 70%!

Naszą kandydatką na prezydentkę Wrocławia jest Marta Lempart, współzałożycielka Strajku Kobiet, inspiratorka nowego ruchu na rzecz pełnego równouprawnienia:
Oficjalnie rozpoczynamy namawianie Was – mieszkanki i mieszkańcy Wrocławia, obywatelki i obywatele, zwłaszcza ci zniechęceni brakiem reprezentacji i alternatywy – żądajmy “niemożliwego”. Wrocławia dla wszystkich, Polski dla wszystkich i większego dobra zamiast mniejszego zła.

Wspiera ją, jako kandydat na wiceprezydenta, prof. Wojciech Browarny z Partii Razem:
Jesteśmy alternatywą dla tych, którzy dotąd rządzili i znowu startują w wyborach. Jako jedyny lewicowy i progresywny komitet obywatelski chcemy Wrocławia równych szans i praw dla wszystkich. Chcemy miasta otwartego i sprawiedliwego, w którym własne mieszkanie, dobra edukacja, czyste powietrze i wartościowa kultura będą naprawdę dostępne.

Nasz Komitet składa się z działaczy i działaczek wielu organizacji (stowarzyszeń, fundacji) i ruchów społecznych, rad osiedli oraz partii politycznych – ludzi o różnych doświadczeniach, których łączy wielka wrażliwość wobec innych i naszej wspólnej przestrzeni, jaką jest miasto.

 

Dodaj komentarz