Nr 1: Natalia Pancewicz

Wrocławianka z wyboru, animatorka społeczno-kulturowa, socjolożka. Współinicjatorka i koordynatorka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Należy do rady programowej Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem zrzeszającej niemal 100 organizacji pozarządowych. Absolwentka 26 edycji Szkoły Liderów Politycznych.
W programie:
1. Wrocław dostępny – czyste i równe chodniki, przyjazna, punktualna komunikacja miejska, dostępne przystanki, równo rozmieszczone ławki w przestrzeni miejskiej.
2. Wrocław dobry do życia dla kobiet – gabinet ginekologiczny czynny 24 godziny na dobę, bez tzw. „klauzuli sumienia”, dofinansowanie procedury in vitro z budżetu miasta.
3. Wrocław bez przymusu religijnego – zajęcia z etyki w każdej szkole, oddzielenie wydarzeń miejskich od kościelnych.

Nr 2: Marcin Czerwiński

Nauczyciel akademicki, zatrudniony na Uniwersytecie Wrocławskim. Działa w Koalicji Wrocław Wita Uchodźców i Stowarzyszeniu „Nigdy Więcej”. Realizuje projekty artystyczne i kulturalne oraz społeczne. We Wrocławiu od 20 lat. Rowerzysta i wegetarianin.
W programie:
1. Problem smogu. We Wrocławiu wszyscy trujemy się przez pół roku – dofinansowania na wymianę pieców węglowych, tak by każdy mieszkaniec mógł sobie na to pozwolić, także emeryci i renciści.
2. Lokalne ulice do remontu – zapomniane przez lata lokalne arterie komunikacyjne grożą wypadkami, na Krzykach tak jest np. na brukowanych i zapadających się ulicach Zaporoskiej, Gajowickiej, Powstańców. Inwestycje w jezdnie, chodniki i ścieżki rowerowe.
3. Zazieleniamy Wrocław – upowszechnienie parków kieszonkowych i zielonych ekranów; nasadzenia drzew wzdłuż ulic produkujących spaliny i hałas.

Nr 3: Anna Gajdzińska
Nr 4: Grzegorz Karcz
Nr 5: Natalia Kwaśnicka
Nr 6: Maciej Szczęśniak
Nr 7: Anna Kowalczyk-Derlęga